Dlaczego warto wybrać "organiczną" zamiast "naturalnej" rutyny pielęgnacji skóry?

Kategoria: Zalety kosmetyków mineralnych
6

O wiele więcej osób jest dziś świadomych, że toksyny czają się w konwencjonalnych produktach do pielęgnacji skóry dzięki artykułom podkreślającym paskudne składniki i potencjalny wpływ, jaki mogą one mieć na zdrowie i skórę.

Jednak wiele osób nadal kupuje te konwencjonalne, chemicznie naładowane produkty, często po prostu dlatego, że nie wiedzą, czego jeszcze używać i mogą być zdezorientowane przez prawdziwą różnicę między produktami organicznymi i nieekologicznymi.

Konwencjonalne marki również mylą konsumentów z ich "naturalnymi" lub "bez parabenów" etykietami, co sprawia, że ludzie myślą, że te produkty są bezpieczne w użyciu!

Czy wiesz, że produkt musi posiadać tylko jeden lub dwa naturalne składniki, aby mógł być uznany za produkt "naturalny"? Reszta składu może zawierać tyle chemikaliów, ile chcą.

W rzeczywistości, parabeny są często ukryte za terminami "substancja zapachowa" lub "parfum", co pozwala na oznaczenie produktu jako "bez parabenów", nawet jeśli tak naprawdę nie jest.

Moglibyśmy mówić dalej i dalej, ale zamiast tego pozwolimy Ci zanurzyć się w naszym najnowszym artykule, w którym mówimy o głównych korzyściach z przejścia na organiczną, wegańską i pozbawioną okrucieństwa rutynę pielęgnacji skóry!

Organiczne atuty naturalne każdego dnia

W odróżnieniu od naturalnego oznakowania, które nie ma rzeczywistej wagi, organiczny certyfikowany składnik produktu musi być nadzorowany przez kilka organizacji, aby zapewnić, że spełnia on rygorystyczne normy GMP (Good Manufacturing Practices) przez nie określone.

Organiczny produkt nie zawiera żadnych paskudnych składników, które mogłyby zagrozić Twojemu zdrowiu, a wszystkie surowce są wolne od pestycydów, herbicydów i syntetyków.

Biorąc pod uwagę, że Twój organizm wchłania do 60% wszystkiego, co na niego aplikujesz, jest to dobra wiadomość dla Twojego zdrowia!

Organiczny oznacza prawdziwe składniki odżywcze i długotrwałe rezultaty

Nasze produkty organiczne są wypełnione prawdziwymi składnikami odżywczymi, które odżywiają skórę, dzięki czemu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami, a nie tymczasowym "szybkim załatwianiem spraw".

Produkty syntetyczne zawierają wypełniacze i substancje chemiczne, które mogą zapewnić natychmiastowe rezultaty, ale nie pomogą Twojej skórze w dłuższej perspektywie.

W rzeczywistości często wyrządzają one więcej szkody niż pożytku.

Karmienie skóry substancjami odżywczymi i przeciwutleniaczami powoduje, że problemy skórne znikają, a cera staje się piękna i promienna!

Brak okrucieństwa czyni nas wyróżniającymi się

Kolejną bardzo ważną rzeczą, na którą należy zwracać uwagę, a której większość konwencjonalnych firm nie może twierdzić, jest to, czy dana firma jest wolna od okrucieństwa, czy też nie.

Brak okrucieństwa oznacza, że nasze produkty nigdy nie są testowane w laboratoriach na niewinnych zwierzętach, lecz na prawdziwych ludziach!

Nasze Vegan Cosmetics oznaczają, że nasze produkty nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego ani produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Jako miłośnicy zwierząt, ten certyfikat jest dla nas bardzo ważny!

Przejście na organiczną, wegańską i pozbawioną okrucieństwa rutynę pielęgnacji skóry zmieni Twoje życie, a my nie możemy się doczekać, aż wejdziesz na pokład. Zaufaj nam, nigdy nie będziesz tego żałował!